Deze vorming is nu niet gepland. Hou mij op de hoogte wanneer ze opnieuw gepland wordt.
Deze navorming helpt je door te dringen in je identiteit als vrouw. Zo word je bij je specifieke waarden gebracht. Dit helpt je vrouw-zijn in volheid te leren beleven en zo veranderingen in onze samenleving mee mogelijk te maken.
Je hebt al minstens één meerdaagse PRH-cursus gevolgd.
Vul je email in en wij houden je op de hoogte.
6 zeer fijne bijeenkomsten, waar ik telkens naar uitkeek.
De thema’s zijn verfrissend, een andere benadering van vrouw-zijn. Een manier van kijken die maakt dat de oogkleppen wegvallen, of minstens meer geopend worden. Met verbazing keek ik hoe mijn beeld over de vrouw, over mijn vrouw-zijn tot stand is gekomen, wie en wat daar een bijdrage aan heeft geleverd. Ik leerde zien waar bepaalde overtuigingen erin geslopen zijn, op welke manier die mij tegen houden in mijn groei en hoe ik dat kan ombuigen naar constructieve ideeën.
Ik heb heel erg genoten van deze vorming en kijk uit naar deel 2.
Iris
Deze navorming heeft me weer een stukje meer rust gebracht in wat is. Het thema vrouw-zijn integreren surft via verschillende invalshoeken langs wie je je op dit moment voelt zijn. De kracht zit in het samen op weg zijn met andere vrouwen die eveneens eerlijk naar zichzelf kijken en delen hoe het is. Deze openheid wekt iedereen verder in eenvoud en authenticiteit. Een zalig gevoel van thuiskomen , een oase in het complex veld van onze hedendaags realiteit.
Cathy